26 квітня 2019р. Чорнобиль… Чорний біль нашої землі.

190426_6413.jpg

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі.

26 квітня по всій території України відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

У Гірницькому міському парку відбувся мітинг-реквієм «Чорнобиль… Чорний біль нашої землі».  Керівництво міста, члени міської організації «Союз Чорнобиль України», працівники установ, підприємств та організацій міста, представники громадськості, діти та учнівська молодь вшанували пам'ять загиблих у трагедії світового масштабу.

Слова подяки  ліквідаторам за героїзм висловив Гірницький міський голова Сергій Володимирович Коваленко. До присутніх звернувся директор Будинку культури м.Гірник Анатолій Григорович Соломка, який подякував усім за пам’ять про трагедію та побажав мирного неба над головою. Герой-ліквідатор наслідків Чорнобильської аварії Володимир Матвійович Лебедь згадав про той страшний час та подякував за підтримку.

Під звуки поминального дзвону присутні вшанували всіх загиблих та померлих ліквідаторів хвилиною мовчання. В знак вдячності мешканці м. Гірник до Пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії у міському парку поклали квіти та поминальні вінки. Дякуємо усім за небайдужість та змогу вшанувати пам'ять всіх загиблих у трагедії світового масштабу.

Н. Армяновська,

Заступник директора БК м.Гірник

Добавить комментарий

Обновить

Два + три буде... (вкажить число)