ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

22 червня – найтрагічніший день в історії цивілізації. Знову скорбота вділа чорну шаль. Знову скорбота запалила свічку!.. Багато років віддаляють нас від тієї страшної дати.

Сьогодні, в міському парку, біля пам'ятника Скорботної Матері відбувся урочистий мітинг, присвячений річниці початку війни і Дню Скорботи жертвам фашизму.

 

Сорок перший… Рік небаченої людської мужності. Безприкладна повість людської стійкості: «До останнього патрону, до останнього подиху». 22 червня навіки залишиться в нашій пам'яті, як День Великої Скорботи...

Крізь біль і сльози, холод і голод, вони, герої нашої історії, солдати вперто йшли до перемоги, не впали на коліна перед грізним ворогом. Все далі в історію відходять жорстокі битви війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини.

Уже давно на місці руїн і попелищ виросли міста, села, і ніщо не нагадує нам про ту війну, але… Подвиг ветеранів неоціненний. Його вершили вони довгі ночі й дні. Без нього не було б і України - Найкращої на всій землі.

Нехай же мирним буде наше небо.

Нехай сміються діти на землі,

Нехай цвіте, як маківка, Вкраїна

Любов і доброта ввійдуть у кожен дім.

Добавить комментарий

Обновить

Кількість мiсяцiв у роцi? (вкажить число)