Міжнародний фестиваль-конкурс «Planet of talents»

7 березня  у м. Дніпро  пройшов  Міжнародний фестиваль-конкурс «Planet of talents». Учасників заходу, серед яких були танцювальні колективи Будинку культури м. Гірник, гостинно приймав Будинок культури «Металург».

Наше місто на цьому заході гідно представили танцювальні колективи Будинку Культури м.Гірник «Салют», «Каблучок» і «Дзвоник» (керівник Інеса Теряєва). Вони причарували суддівську колегію своєю ритмічністю, позитивністю і талановитістю та повернулися додому з перемогою.

До уваги глядачів та журі було представлено понад 80 цікавих танцювальних номерів.  У запеклій та напруженій боротьбі старша група танцювального колективу «Салют» посіла ІІ місце в номінації «Естрадний танець» (вікова група «Юніори»), 

колектив «Дзвоник» виборов І місце у номінації «Естрадний танець» (вікова група «Міні продакшн»),
а масовий танець «Потрійний драйв» від колективів «Дзвоник», «Каблучок» та «Салют» став переможцем у номінації «Street dance show».

Наші дівчата продемонстрували свою танцювальну майстерність,  отримали неперевершені емоції та безцінний досвід. Колекція нагород танцювальних колективів Будинку культури м. Гірник поповнилася дипломами та трьома кубками за перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Planet of talents».

Бажаємо дівчаткам та їх керівнику нових творчих звершень та ще більше яскравих перемог.

                                                                                                                                                             Т. Пяткова,

                                                                                                                           заступник директора БК м. Гірник

 

 

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)