Новини Культури

«У пам’ять про скорботний 33-й…»

Наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань... Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. «У пам’ять про скорботний 33-й» - під такою назвою пройшов мітинг, присвячений річниці Голодомору в Україні, що відбувся в Будинку культури м. Гірник 23 листопада.

День Гідності та Свободи у БК м. Гірник

21 листопада вся Україна відзначила дуже важливе свято – День гідності і свободи.  Учасники творчих колективів Будинку культури м. Гірник, їх батьки та керівники не могли залишитися осторонь цієї пам’ятної дати, тому було організовано та проведено урочисту годину «День Гідності та Свободи». 

TORNADO-DANCE

16 листопада у м. Бахмут  пройшов  Відкритий фестиваль хореографічного мистецтва  «TORNADO-DANCE».  Це свято танцю відбулося за підтримки Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

СуперМама

Україна завжди славилась красунями, які є гарними господинями й талановитими дівчатами. Як доказ цього, у Будинку культури м. Гірник традиційно відбувся конкурс краси, цього разу він мав назву «СуперМама».

Учителю, ти є і будеш вічно!

Живе музикант у акордах,

Які на концерті зіграв,

Спортсмен видатний у рекордах,

    Хірург – в тих, кого врятував,

Художник живе у картинах,

Живе астроном у зірках...

А вчитель, він, мабуть, єдиний –

У наших серцях і думках. 

Зі святом, Гірник!

25 серпня відбулось значне свято для нашого міста – День Шахтаря. Цей день є знаменним для кожного мешканця, бо дідусі, батьки, брати, чоловіки та сини є представниками цієї непростої героїчної професії.

Сторiнка 35«12345»