Перший ярмарок здоров’я

190612_4870.jpg

190806_6131.jpg давніх-давен український народ найголовнішою цінністю в житті вважає здоров’я. Вітаючись і прощаючись, люди говорять одне одному: «Здоровенькі були!», «Дай, Боже, здоров’я!», «Доброго вам здоров’я!», «Бувайте здорові!», «Ходіть здорові!» тощо. Людина сама відповідає за власне здоров’я. Щоб люди були свідомими, цінували здоров’я та загартованість, необхідні акції за темою «Здоровий спосіб життя».

12 червня у м.Гірник відбувся Перший Ярмарок здоров'я. До присутніх звернулися Гірницький міський голова С.В.Коваленко та головний лікар Селидівського комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» О.В.Марченко, які побажали всім міцного здоров’я та закликали взяти активну участь у акції.

Ярмарок був розподілений на декілька зон:

- Зона обговорення питань здоров’я, у якій лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги та ЦГБ м.Селидове на важливі теми були проведені лекції у вигляді консультацій;

- Зона консультацій та обстежень, де бажаючі мали можливість дізнатися індекс маси тіла, пройти безкоштовні тести обстеження на вірусний гепатит В, С, ВІЛ-інфекцію, визначити рівень цукру у крові та виміряти артеріальний тиск;

- Зона розваг для дітей. Це конкурс малюнка на асфальті, майстер-класи малюнку на мольберті та з оригамі, квест-програма від ПДЮТ м.Гірника тощо.

  Присутні також мали можливість скористатися фото-зонами, зробити фото на пам’ять з ростовими ляльками Мурахами від кафе «Муравейник», взяти участь  в анкетуванні. Святкову атмосферу додавали виступи творчого колективу Будинку культури м.Гірник.

Перший ярмарок здоров’я був вдало проведений. Сподіваємось, що всі його учасники провели час дуже корисно та позитивно. Отже, бажаємо всім берегти та зміцнювати своє здоров'я, і тоді ми будемо здоровими, життєрадісними, працьовитими, здатними подолати будь-які труднощі.

 

Н.О.Армяновська,

заступник директора БК м.Гірник

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)