Привітання працівників шахти «Курахівська» зі святом

В останню неділю серпня своє професійне свято відзначають мужні, сильні та завзяті люди – шахтарі!

Цей день є знаменним для кожного мешканця нашого краю, бо дідусі, батьки, брати, чоловіки та сини є представниками цієї непростої героїчної професії.

28 серпня, творчий колектив Будинку культури м. Гірник привітав працівників шахти «Курахівська» зі святом.

В цьому році це свято – День Шахтаря – особливе для нашого міста, бо шахта «Курахівська» відзначає ювілей. Позначка у 80 років – це вагомий показник значущості існування нашого підприємства для вугільної промисловості нашої держави.  На честь такої знаменної події грамотами, дипломами, подяками та нагрудними знаками було нагороджено найкращих працівників підприємства.

З привітаннями та словами вдячності до гірників звернулися  Генеральний директор ДП «Селидіввугілля» Зюзько В.В., директор шахти «Курахівська» Свергун О.М. , голова Селидівського теркому профспілок вугільників України Бабіч В.М., секретар Гірницької міської ради Колошина О.А., представник незалежної профспілки гірників України шахти «Курахівська» Сорока О.А., представник профспілки працівників вугільної промисловості шахти «Курахівська» Корнєєв В.О.

Ми приєднуємось до привітань та хочемо побажати вам здоров’я, і найголовніше, щоб кількість спусків в шахту завжди дорівнювала кількості підйомів з неї.

З Днем Шахтаря!

Т. Пяткова,