Свято жінки у БК м. Гірник

Весна та жінка дуже схожі. Вони обидві такі чарівні, такі мінливі, такі багатогранні та завжди юні. Напевне, саме тому жіноче свято відзначають навесні.

Жінки і дівчата цього року, як і завжди, продемонстрували високі досягнення у своїй професійній діяльності, спорті, своїх захопленнях. І вже другий рік поспіль у нашому місті, за підтримки Гірницької міської ради, пройшов конкурс «Жінка року», щоб ще раз підкреслити значущість наших жінок у всіх сферах діяльності. Кандидатури на перемогу були представлені у 8 номінаціях.

Переможниць конкурсу, за традицією, було оголошено на святі, присвяченому Міжнародному жіночому дню, яке відбулося 5 березня у Будинку культури м. Гірник. Відкрив свято Гірницький міський голова Сергій Коваленко, який привітав жінок та побажав їм злагоди, миру та жіночого щастя. До його привітань приєдналася голова Гірницької жіночої організації, депутат Селидівської міської ради Людмила Тюпіна.

У номінації «Здоров’я та медицина» оголосив результати голосування та привітав переможниць – Євгенію Свистунову (І місце) та Олену Журавель (ІІ місце) – Гірницький міський голова Сергій Коваленко.

Переможниць у номінації «Дошкільна освіта», якими стали Вікторія Лапитько (І місце), Тетяна Гречуха (ІІ місце) та Валентина Топорова (ІІІ місце), привітав депутат Гірницької міської ради Ігор Левчук.

У номінації «Середня освіта» переможницями стали Олена Сапунова (І місце), Віра Копарева (ІІ місце), Ольга Олішевська (ІІІ місце). З перемогою їх привітав вчитель Гірницької ЗОШ № 19 Ігор Гулай.

Кандидат у майстри спорту, тренер викладач з косікі-карате Іван Непочатов привітав переможниць у номінацій «Спорт», якими цього року стали Віталіна Сидорова (І місце), Ірина Акімова (ІІ місце) та Лариса Грищенко (ІІІ місце).

Результати голосування у номінацій «Бізнес», де переможницями стали Світлана Левчук (І місце) та Наталія Кухаренко (ІІ місце), та у номінації «Житлово-комунальне господарство. Торгівля. Побутове обслуговування населення», де перемогу отримали Ганна Уперенко (І місце), Юлія Прокопенко (ІІ місце) та Світлана Ігнатьєва (ІІІ місце), оголосив директор Комунального підприємства «Добробут» Гірницької міської ради» Сергій Бондаревський.

Переможниць у номінації «Промисловість» Оксану Лесіву (І місце), Олену Поліводу (ІІ місце) та Галину Девановську (ІІІ місце) та усіх жінок, присутніх на святі, привітав  Голова первинної профспілкової організації профспілки працівників вугільної промисловості України  шахти «Курахівська» Віталій Корнєєв.

У номінації «Культура» переможниць Інесу Теряєву (І місце), Любов Арапову (ІІ місце) та Олену Семешину (ІІІ місце) привітав Заслужений працівник культури, директор Будинку культури м. Гірник Анатолій Соломка.

Переможниці конкурсу у всіх номінаціях отримали медалі «Жінка року - 2019», дипломи та пам’ятні подарунки.

Гарний настрій на сцені створювали ведучі та творчі колективи Мистецької школи, Палацу дитячої та юнацької творчості, центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Будинку культури.

Кожен рік в березні розквітає весна та хвилює наші серця. Весна – це початок нового життя, нехай для всіх нас вона стане початком всього доброго та світлого у вашому житті! Будьте щасливі та усміхнені!

Т. Пяткова,

заступник директора БК м.Гірник