Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

34 роки тому, 26 квітня 1986 року, сталася трагедія, відлуння якої людство відчуватиме ще протягом багатьох років – аварія на Чорнобильській атомній електростанції…

Ми не маємо права забувати подвиг людей, які не роздумуючи кинулись у смертельне полум’я епіцентру радіаційного випромінювання, аби захистити оточуючих від ще більшої екологічної катастрофи, та віддали своє життя і здоров’я заради існування майбутніх поколінь, ліквідуючи наслідки тієї страшної трагедії – вибух четвертого реактора ЧАЕС.

У зв’язку з необхідністю дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, працівники та вихованці Будинку культури м. Гірник створили відеоролик «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», як нагадування теперішньому поколінню про страшні події квітня 1986 року та як спосіб висловити безмежну вдячність усім ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

Заступник директора БК м. Гірник

Пяткова Т.

Відеоролік «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)