Ліхтаря шахтарського світло не згасне

Традиційно, напередодні Дня шахтаря, задля вшанування пам’яті загиблих гірників, у міському парку на Алеї Пам’яті відбувся мітинг-реквієм «Ліхтаря шахтарського світло незгасне».

Відкрила мітинг секретар Гірницької міської ради Олена Анатоліївна Колошина. З призовом пам’ятати про тих, хто не повернувся з забою звернувся заступник директора шахти «Курахівська» Анатолій Олександрович Лисун.

Проникливий вірш Тетяни Пяткової-Муковоз виконала Хацько Вікторія, яка вразила присутніх своїм емоційним виступом. Також зі зворушливим віршем до присутніх звернулася донька загиблого шахтаря – Вікторія Лукомець.

Пам'ять героїв, які не повернулись до своїх рідних з підземного полону вшанували хвилиною мовчання. Дівчата в національних костюмах роздали присутнім поминальні цукерки та печиво на згадку про кожного з них – тих героїв жахливих подій у шахті. Закінчився мітинг покладанням Гірлянди пам’яті та квітів до Меморіалу загиблим шахтарям.

Т. Пяткова,

заступник директора БК м. Гірник