РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

Робітниками Гірницької міської ради продовжується робота з благоустрою території нашого міста.

Тривають роботи зі скошування трави та карантинних рослин.

На прохання потурбуватись про своєчасний полив дерев, що особливо актуально у спеку, відгукнулась Церков Євангельських християн бабтистів під керівництвом Віктора Івановича Хоменко. Вони злагоджено долучилися до порятунку дерев у цей вкрай спекотний період. Всі висаджені дерева щедро полили водою, яку підвозили робітники Гірницької міської ради, обкопали кожне деревце.

Щиро вдячні вам за вагомий особистий внесок в зелене майбутнє міста — допомогу у поливі зелених насаджень.

Також звертаємось з проханням долучатися  до збереження висаджених дерев, бо без бережливого ставлення та вчасного поливу вони загинуть. Адже важливо не просто висадити дерева, а зробити все можливе для того щоб їх зберегти та виростити.

Давайте разом зробимо наше місто квітучим та зеленим!