Новини навчальних закладів

ПДЮТ » «Талановитий Я!»

22 грудня 2020 року у м. Київ за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України проходив Всеукраїнський дистанційний фестиваль – конкурс мистецтв «Талановитий Я!».

ЗДО "Топольок" » Новорічні чародійства

          За сценарієм музичного керівника Губенко Н.М. та натхненною, артистичною грою колег у закладі дошкільної освіти № 32 «Топольок» відбулися новорічні чародійства. Діти із задоволенням відвідали чудову, щасливу, казкову країну. Захоплені сюжетом дійства, вихованці відчули хвилини радості, фантастичного натхнення та позитивного настрою.

ЗДО "Топольок" » Новорічна казка "У царстві Нептуна"

Справжня новорічна казка відбулась в дитячому закладі  № 32 «Топольок». Опинившись на морському дні у царстві Нептуна, вихованці дитячого закладу святкували Новий рік разом з мешканцями моря.

Мистецька школа » Досягнення учнів Мистецької школи м. Гірник

Підтримка талановитих дітей  є надзвичайно  актуальною, адже кожному важливо відчути, що їхні зусилля і наполеглива праця оцінені не тільки викладачами і батьками, а і професійним журі. Так, 22 листопада у Кам’янець – Подільську відбувся VII Міжнародний Мистецький фестиваль – конкурс «GRAND- FEST».

ЗДО "Топольок" » Театралізована діяльність

Зацікавленість дітей логопедичної групи «Казка» до театралізованої діяльності закріплює вміння переказувати казку, розвиває мислення та мовлення, надає змогу побачити творчі здібності кожної дитини, формує інтерес до акторських та режисерських умінь.

ЗДО "Топольок" » Навчально-тренувальні заняття з пожежної безпеки

19.11.2020 року була проведена запланована тренувальна евакуація пожежної безпеки в ЗДО № 32 «Топольок». Дії працівників дошкільного закладу та рятувальників (під керівництвом начальника 91 ДПРЧ13 Карташова В.І.) були чіткі, організовані та слажені.

/Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /

ЗДО "Топольок" » ГРАЄМО І БУДУЄМО

      Вихованці старшої групи «Квіточка» із задоволенням, ініціативно споруджують будівлі, що надихає їх до конструктивної творчості. Колективна діяльність та спілкування захоплює дітей і надає можливість втілювати свій задум в реальність.

Сторiнка 11612345»