ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІКРО-БІЗНЕСУ ТА САМОЗАЙНЯТОСТІ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) надає фінансову допомогу власникам мікро бізнесу та самозайнятим особам на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування та адаптації їхньої бізнес-діяльності/самозайнятості в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень в країні.

Головна ціль програми: надання можливостей для безперебійного функціонування мікро бізнес-діяльності та самозайнятості в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога на адаптацію/перепрофілювання бізнес-діяльності /самозайнятості з метою отримання постійного доходу.

Учасники програми: внутрішньо переміщені особи (ВПО), а також місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Допомога надається тим, чия економічна активність постраждала або перестала функціонувати внаслідок епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 1000,00 доларів США в залежності від наслідків для мікро-бізнесу та самозайнятості, пов'язаних з COVID-19, бізнес-ідеї, а також від індивідуальних потреб заявника (допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги).

При розгляді заявок будуть враховуватися наступні критерії:

• Актуальність ідеї та реальна можливість адаптації/перепрофілювання існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;
  • Відсутність юридичних та правових перешкод, а також порушень чинного законодавства щодо здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;
  • Бізнес-діяльність або самозайнятість була головним джерелом доходу, який суттєво зменшився або втрачений в результаті епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;
  • Фінансова та соціальна вразливість сім'ї.

Подати заявку можна за посиланням: ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Телефони для довідок:

• 063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)
  • 073 066 53 38 Михайло (Луганська область, північні райони Донецької області)
  • 093 037 29 03 Олександр (Луганська область, північні райони Донецької області)

Увага! Данська Рада у справах Біженців та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за свої послуги з надання благодійної допомоги / проведення благодійних заходів. Якщо Вам стали відомі випадки вимагання працівниками ДРБ та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером, вказаним нижче. Також за цим номером можна звертатися у випадку наявності будь-яких скарг. +38(073)406-81-41, +38(050)207-30-35 Слов'янськ/Сєвєродонецьк(10:00-17:00), +38(096)585-42-40, +38(050)933-97-19 Маріуполь