Новини Спорту

Кубок області зі спортивної аеробіки та фітнесу

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Кубку області зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив у м. Селидове 13 листопада 2020 року.

АЕРОБІКА: ЗМАГАЄМОСЯ І ПЕРЕМАГАЄМО!

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед юніорів та дорослих,який проходив з 27 по 30 вересня 2020 року у м.Київ, та у Чемпіонаті зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей,кадетів та молоді ,який проходив з 2 по 5 жовтня 2020 у м.Житомир.

"Кубок Слобожанщини 2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Кучерук Т.М. и Куцевої О.Ю. приймала участь у Відкритому Чемпіонаті м.Суми "Кубок Слобожанщини 2020" зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив 18-19  вересня у м.Суми.

"SUMMER CUP-2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Т.М.Кучерук  та О.Ю.Куцевої  взяла участь у Кубку Федерації Донецької області з аеробної гімнастики та фітнесу "SUMMER CUP-2020", який відбувся 15 серпня у м.Селидове. Команду гідно представили 36 спортсменів.

 

Сторiнка 1212»