Команда Донеччини – найкраща у регіональних змаганнях зі спортивної аеробіки в Запоріжжі

Донецька область була представлена командами Мирнограда та Гірника.

21 та 22 серпня у місті Запоріжжя команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Т.М. Кучерук  та О.Ю. Куцевої  взяла участь у регіональному відкритому Кубку Федерації зі спортивної аеробіки 2020, який пройшов у ігровому спортивному залі Національного університету «Запорізька політехніка».

Взагалі від команди м. Гірник у змаганнях взяли участь  31 спортсмен.

За підсумками змагань команда Селидівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» міста Гірник здобула 15 золотих, 25 срібних і 47 бронзових нагород.

Наступним етапом підготовки до фіналу чемпіонату України зі спортивної аеробіки планується участь у всеукраїнських змаганнях «Кубок Слобожанщини», які заплановані на 18-20 вересня у Сумах.

З повагою,

Кучерук Т.М. та Куцева О.Ю.