Кубок області зі спортивної аеробіки та фітнесу

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Кубку області зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив у м. Селидове 13 листопада 2020 року.

Від команди м. Гірник були представлені 42 спорсмена.
В Кубку Донецької області від нашої команди було заявлено 35 спортсменів і в тестових змаганнях 7.
Всього на рахунку команди Гірника 24 золотих,65 срібних та 15 бронзових медалей.
За підсумками команда м. Гірник отримала Кубок за  друге місце.
Індивідуальні дівчата категорія діти
 
2015 рік
Рисована Валерія 3 місце
2014 рік
Столбунова Злата  2 місце
2013
Маширова Анастасія  2 місце
Бакурова Поліна    3 місце
2012
Приходько Аліна      3 місце
Базунова Ганна        1 місце
2011
Петрій Анастасія      1 місце
2010
Арутюнова Маргарита  1 місце
Передрій Катерина        2 місце
2009
Косотурова Ганна          3 місце
 
Індивідуальні виступи хлопці
 
2015 рік
Гоман Артем                   3 місце
2010-2011
Чульський Станіслав  2011 2 місце
 
2009 рік
Куцев Максим               2 місце
Кузнєцов Артем            3 місце
 
Категорія кадети 2006-2008 рік
Гоменюк Ярослава      3 місце
 
Категорія юніори 2005-2003 рік
 
 
Куцева Марина             2003    1 місце
Корольова Кароліна     2003     2 місце
 
Мікс пари діти міні
 
Чульський Станіслав  
Петрій Анастасія           3 місце
 
 
Пари діти
 
Куцев Максим
Передрій Катерина      2 місце
 
Кузнєцов Артем  
Передрій Катерина       3 місце
 
Трійки міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Коршун Діана                 2 місце
 
Трійки діти
 
Передрій Катерина
Арутюнова Маргарита
Косотурова Ганна            2 місце
 
Трійки кадети
 
Кузнецова Вікторія
Коваленкова Олександра
Гоменюк Ярослава               2 місце
 
Бондар Анастасія
Колісник Крістіна
Старовойтова Дар'я               3 місце
 
Трійки юніори
 
Осіпова Катерина
Корольова Кароліна
Куцева Марина                    1 місце
 
Група міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Коршун Діана
Передрій Анастасія
Бірюкова Поліна                 1 місце
 
Група діти
 
Косотурова Ганна
Передрій Катерина
Куцев Максим
Арутюнова Маргарита
Майло Вероніка                 1 місце
 
Група кадети
 
Бунецька Єва
Коваленкова Олександра
Старовойтова Дар'я
Бондар Анастасія
Колісник Крістина                2 місце
 
Аероденс діти
Передрій Катерина
Передрій Анастасія
Майло Вероніка
Косотурова Ганна
Куцев Максим
Арутюнова Маргарита      2 місце
 
Аероденс кадети
Коваленкова Олександра
Колісник Крістіна
Бондар Анастасія
Бунецька Єва
Гоменюк Ярослава
Кузнєцова Вікторія              2 місце
 
Аеростеп міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Бірюкова Поліна
Муравєй Ірина
Коршун Діана
Передрій Анастасія             2 місце
 
Аеростеп діти
 
Майло Вероніка
Косотурова Ганна
Передрій Катерина
Куцев Максим
Арутюнова Маргарита
Кузнєцов Артем                   2 місце
 
Аеростеп кадети
 
Старовойтова Дар'я
Колісник Крістина
Коваленкова Олександра
Бунецька Єва
Бондар Анастасія
Кузнєцова Вікторія              2 місце
 
Аеростеп юніори
 
Осіпова Катерина
Куцева Марина
Кузнєцова Вікторія
Адамчук Євгенія
 
Голуб Аліна
Корольова Кароліна         2 місце
 
Аерофанк міні
 
Столбунова Софія
Лавріненко Софія
Коршун Діана
Базунова Ганна
Муравєй Ірина
Бірюкова Поліна                2 місце
 
Аерофанк діти
 
Приходько Аліна
Передрій Анастасія
Куцев Максим
Передрій Катерина
Косотурова Ганна
Арутюнова Маргарита     1 місце
 
Аерофанк кадети
 
Гоменюк Ярослава
Старовойтова Дар'я
Коваленкова Олександра
Кузнєцова Вікторія
Бунецька Єва
Бондар Анастасія              3 місце
 
 
Кучерук Т.М.
Куцева О.Ю.
 

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)