"Кубок Слобожанщини 2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Кучерук Т.М. и Куцевої О.Ю. приймала участь у Відкритому Чемпіонаті м.Суми "Кубок Слобожанщини 2020" зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив 18-19  вересня у м.Суми.

Змагання проводилися у Легкоатлетичному манежі м.Суми.Нашу команду представляли 30 спортсменів.
Були представлени команди з Житомира,Боярки,Запоріжжя,Бердянська,Харкова,Мирнограда,Гірника та м.Суми.
Були розіграни Кубки у 4 категоріях:міні,діти,кадети,юніори.
Команда м.Гірник Донецької області привезла Кубок за перше місце у категорії міні та третє місце у категорії юніори.
 
На рахунку команди 15 золотих,30 срібних та 12 бронзових медалей.
 
Результати команди:
 
Індивідуальні дівчата категорія діти
 
2012
Базунова Ганна        3 місце
 
2010
Арутюнова Маргарита  3 місце
 
 
Індивідуальні виступи хлопці
 
2009 рік
Куцев Максим               3 місце
 
 
Пари діти
 
Куцев Максим
Передрій Катерина      2 місце
 
Трійки міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Коршун Діана                 1 місце
 
Трійки юніори
 
Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна
Куцева Марина                    3 місце
 
Група міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Коршун Діана
Передрій Анастасія
Бірюкова Поліна                 2 місце
 
Група юніори
 
Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна
Куцева Марина
Осіпова Катерина
Корольова Кароліна       2 місце
 
Аероденс міні
 
Базунова Ганна
Лавріненко Софія
Бірюкова Поліна
Муравєй Ірина
Коршун Діана
Передрій Анастасія       1 місце
 
 
Аеростеп міні
 
Базунова Ганна
Приходько Аліна
Бірюкова Поліна
Муравєй Ірина
Коршун Діана
Передрій Анастасія             2 місце
 
 
 
Аеростеп юніори
 
Осіпова Катерина
Куцева Марина
Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна
Голуб Аліна
Корольова Кароліна         1 місце
 
Аерофанк міні
 
Столбунова Злата
Лавріненко Софія
Коршун Діана
Базунова Ганна
Муравєй Ірина
Бірюкова Поліна                2 місце
 
Аерофанк діти
 
Приходько Аліна
Передрій Анастасія
Куцев Максим
Передрій Катерина
Косотурова Ганна
Арутюнова Маргарита     2 місце
 
Аерофанк юніори
 
Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна
Куцева Марина
Голуб Аліна
Адамчук Євгенія
Осіпова Катерина        3 місце
 
Зараз команда наполегливо готується до Чемпіонату України серед юніорів та дорослих зі спортивної аеробіки та фітнесу, який відбудеться у м.Київ з 27 по 30 вересня та Чемпіонату України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей,кадетів та молоді,який відбудеться з 1 по 6 жовтня у м.Житомир.
 
 
 
Кучерук Т.М.
Куцева О.Ю.
/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /
 

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)