Щиро радий вітати Вас на офіційному сайті Гірницької міської ради!

 

 

На нашому сайті Ви знайдете необхідну інформацію про місто Гірник, актуальні новини з життя територіальної громади міста, кваліфіковані коментарі посадових осіб, ознайомитеся зі структурою Гірницької міської ради, діяльністю депутатського корпусу та виконавчого комітету.


Сподіваюсь, що наш сайт стане тим інструментом, за допомогою якого кожен зможе знайти корисну інформацію про життєдіяльність міста, інформацію, яка полегшить вирішення певної проблеми.

Не дивлячись на труднощі сьогодення, ми з надією дивимося у майбутнє, працюємо не покладаючи рук над тим, щоб подолати всі негаразди.


У своїй діяльності ми прагнемо бути зрозумілими для усієї територіальної громади та відкритими у провадженні своєї політики, у прийнятті рішень, які впливатимуть на життя громадян.


Гірник – це невелике, але по-своєму унікальне сучасне місто в Донецькій області, що має славні традиції.
Я щиро сподіваюся, що міська громада, кожен житель міста внесуть свій посильний внесок до розвитку його духовного і економічного потенціалу.


Читайте про нас, будьте бажаними гостями на нашому сайті. Чекаємо ваших відгуків, пропозицій і сподіваємося, що завжди будемо цікаві і актуальні для відвідувачів сайту.